ПЛІТКИ

Актуальні плітки та новини України

Історія компанії Picture Organic: чому її одяг такий популярний

Зимовий спорт розвивається, поки перші хуртовини та морози приходять вчасно, а отже, екіпірування для екстремальних видів спорту має бути комфортним, зручним і функціональним. Історія бренду Picture Organic доводить, що високоякісний екологічний спортивний одяг може бути доступним для максимальної кількості любителів екстремального спорту.

Короткий екскурс в історію компанії-виробника курток Picture Organic

Цей бренд з’явився за задумом трьох французьких хлопців. Спільною ідеєю друзів була затята пристрасть до сноубордингу. Вона і послужила початком того, що прості хлопці відкрили бізнес зі створення унікального спортивного одягу. Це не просто екіпірування, а дійсно оригінальний одяг за багатьма параметрами. Головними складовими виступили принципи функціональності та екологічності, якими і володіє кожна модель гірськолижної куртки Picture Organic.

Продукція за недорогою ціною цього бренду — ще одна можливість покупки, яку виробник дає своїм покупцям. Адже це спочатку було одним із завдань засновників компанії, які прагнули зробити спортивний одяг доступним для великого кола любителів екстремального спорту.

Звичайно ж, варто згадати і технології, інноваційні матеріали, які використовують під час виготовлення продукції цієї торгової марки, зокрема Coremax, DRYPLAY 20K/20K, Sorona 600 Feel power bio-based, Grow With Me System, NaturalPrene.

Комфортні гірськолижні куртки Picture Organic — секрет їхньої популярності

Затребуваність одягу для екстремалів від знаменитого французького виробника постійно зростає. Одна з причин популярності — унікальні характеристики та набір переваг гірськолижних курток Picture Organic. Їх можна придбати як для чоловіків, так і для жінок.

Серед основних переваг:

  • свіжі, приємні колірні поєднання, що застосовуються в моделях;
  • жорсткий контроль і дотримання якості на кожному етапі, що дає змогу її забезпечити, аж до випробувань професійними гірськолижниками;
  • повна відповідність екологічним стандартам, оскільки вироби створюються практично повністю з перероблених матеріалів;
  • застосування органічної сировини і вторинних відходів різних видів виробництв;
  • технологія Bionic Finish ECO робить одяг менш марким і спрощує догляд за ним;
  • кожен елемент перебуває на своєму місці і виконує певне завдання.

Завдяки застосуванню зелених технологій увага до продукції цього бренду привернула найбільш усвідомлені категорії любителів екстриму. Це і є головною причиною, чому настільки затребувані жіночі та чоловічі гірськолижні куртки Picture Organic в Україні та у світі. Ба більше, в моделях одягу реалізовані технології спортивної медицини.

Такі технології допомагають довше залишатися бадьорим, відчувати себе повним сил і швидко відновлюватися після навантажень. Так, матеріал курток Bioceramic підтримує збагачення м’язів киснем, оптимізує кровообіг.

Tagged:

Related Posts