ПЛІТКИ

Актуальні плітки та новини України

Дизайн ванної кімнати

Зазвичай ванна кімната — найменше приміщення житлового будинку. Максимальний комфорт та затишок – обов’язковий компонент інтер’єру кімнати.

Дизайнерська фантазія на невеликому метражі приміщення не може втілити усі ідеї. Однак правильний та нестандартний підхід створить ефектний та цікавий інтер’єр ванної кімнати. Стіни, пофарбовані фарбою одного кольору — минуле століття.

Як правильно підібрати колір? Найвідвідуванішим куточком будинку є ванна кімната. Це місце, де людині надається можливість розслабитися після трудового дня, прокинутися після солодких снів, зайнятися домашніми справами, наприклад, пранням. Колір приміщення повинен впливати на господарів позитивно, тому що чимало часу вони перебувають у ванній. Тому вибір відтінку залежить від бажань мешканців.

Devit ART

Сучасні дизайнери радять звернути увагу на такі відтінки:

  • білий – візуально розширює простір та додає світло;
  • пісочний;
  • червоний – заряджає бадьорістю та енергією;
  • зелений.

Стандартне представлення ванної кімнати в блакитному та синьому кольорі вже не є актуальним.
Декор приміщення добре виглядає, коли використовуються незвичайні елементи. Це різнопланові фризи, плитка різної текстури, за допомогою якої створюється гарний та вишуканий вигляд. Тематика фризів може бути різною, починаючи з квіткових мотивів і закінчуючи морською фауною. Неодноразово спостерігається використання орнаментів різного виду.

Декорування кімнати добре виконувати різними скляними та дзеркальними панелями. До них відносяться елементи простих геометричних фігур, різноманітні колажі та вітражі. За рахунок цих матеріалів розширюється простір. Це дуже помітно, коли маленька ванна кімната. Особливу увагу слід звертати на освітлення, яке також впливає на абстракцію збільшення.

20180419-107-le-giare_2.jpg

Оздоблення плиткою — не остаточний варіант інтер’єру. Існує багато сучасних матеріалів, якими можна виконувати обробку. Зокрема, пластиком, деревом, декоративною штукатуркою та багатьма іншими.

Відмінним доповненням дизайну до скляних панелей є елементи душових кабін – стулки та перегородки. Такий підхід зберігає площу кімнати. Екстравагантніше виглядають шафки, що мають скляні дверцята. Важливим елементом є збіг кольору шафок та плитки.

Важливе питання – вибір сантехніки. Ідеальний варіант вибору – набір. Компоненти виробів є одним стилем, спостерігається гармонійне поєднання композиції. Прикладом може бути елегантна раковина з п’єдесталом та ванна такого ж стилю.

Експериментуйте, виконуйте свої дії відповідно до почуттів. А якщо ні, то довіряйтеся професіоналам. Послуги дизайнерів з планування ванної по підбору колірної гами допоможуть визначитися з варіантом, який вам найбільше підходить.

Tagged:

Related Posts