ПЛІТКИ

Актуальні плітки та новини України

Чому вигідно використовувати газові балони для барбекю

Гарний, теплий літній день дуже приємно завершити вечірнім барбекю, адже як і раніше — це одна з найпопулярніших літніх розваг. Тому не дивно, що вибір грилів стає дедалі більше, а користувачі все частіше обирають газову модель, тому що її можна використовувати для дбайливого та швидкого приготування їжі. Барбекю на газу це — просте управління одним натисканням кнопки, точна настройка температури, нема диму та кіптяви, чистота та комфорт, а також легке очищення.

Для роботи газового барбекю потрібні балони з газом. Він горить із низьким рівнем викидів і може використовуватися як усередині, так і зовні приміщень. Також його можна використовувати для пальників, кемпінгу чи пересувного громадського харчування.

На сайті «Гріллекс» можна придбати легкий пластиковий газовий балон або виготовлений з перевіреної сталі.

З турботою про довкілля

  1. Якщо ви дбаєте про довкілля та розвиток, гриль з газовими балонами ідеально підходить для ще більшого зниження вашого впливу на довкілля.
  2. На відміну від деревного вугілля при згорянні зрідженого газу утворюється дуже мало CO2. Таким чином, ви можете насолоджуватися природою, готуючи барбекю на свіжому повітрі без докорів совісті.
  3. Ще одним плюсом є використання багаторазових пляшок, що не створюють додаткових відходів.
  4. Вам потрібно купити газові балони лише один раз, а потім їх можна дозаправити у різних спеціальних крамницях.

Використання зрідженого пального є корисним не тільки для навколишнього середовища, але і для вашого гаманця. Тому що набагато вигідніше купити один раз балон з газом, ніж постійно купувати вугілля, або тратити електроенергію.

Що треба знати для безпечного використання зрідженого газу у балонах

При використанні барбекю, а особливо балонів з пальним, багато споживачів насамперед порушують питання безпеки. Але при дотриманні правил техніки безпеки під час зберігання та використання він абсолютно нешкідливий. До зберігання балонів з пальним відноситься:

  • вони повинні завжди стояти прямо;
  • зберігати тільки в добре провітрюваному місці або на відкритому повітрі;
  • ніколи не піддавайте балон впливу високих температур або прямих сонячних променів;
  • перевірте, чи правильно закритий клапан подачі газу;
  • перед тим, як під’єднати газ до гриля або похідної плити, слід ретельно перевірити клапани пристроїв, щоб газ не міг вийти та несподівано спалахнути.

Купити грилі, а також все необхідно до них, ви можете на сайті Grillex.com.ua.

Tagged:

Related Posts